AeroVietnam na Aerofestivalu 2016

Posted 21 maja, 2016 by macv

W ostatni weekend maja (28 – 29.05) zapraszamy do wspólnego spotkania na tegorocznym Aerofestivalu, pokazach lotniczych, które odbędą się na terenie Portu Lotniczego Poznań–Ławica.

W będącej częścią tego wydarzenia Strefie Rekonstrukcji wspólną ekspozycję zaprezentuje NAM wraz z Muzeum Pojazdów Militarnych i Uzbrojenia z Przeźmierowa oraz z grupą 173rd „Northern Delay”. Na naszym posterunku pojawią się również zaproszeni goście ze świata rekonstrukcji historycznej oraz militariów.

Główną atrakcją naszej ekspozycji będą trzy pojazdy wojskowe MUTT z czasów wojny wietnamskiej, działań w Somalii oraz z operacji wojskowych prowadzonych przez USA w latach 1980-1990.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przedstawiciele NAM z pojazdem MUTT w wersji M151A1C, prezentowanym podczas pierwszej edycji Aerofestivalu na poznańskiej Ławicy w czerwcu 2015 r.

Jako NAM zaprezentujemy udoskonalone w porównaniu do ubiegłego roku impresje, wśród których nie zabraknie też akcentów lotniczych oraz pozyskanego ostatnio wyposażenia z Nam Ery.

Z pewnością nie zabraknie przy tym znakomitego nastroju oraz niepowtarzalnego klimatu charakterystycznego dla poszczególnych okresów historycznych, do których będzie nawiązywała nasza cała ekspozycja.

Temat szerzej omawiany jest na dedykowanej całemu wydarzeniu stronie na profilu NAM na portalu Facebook.

AeroVietnam-2016

AeroVietnam na Aerofestivalu, Poznań–Ławica, 28 – 29 maja 2016 r.Comments are closed.