NAMSTOCK: Sajgon 1975

Posted 13 maja, 2015 by macv

Sajgon 1975

Do 29 kwietnia 1975, kiedy nadchodził upadek Sajgonu, [w Wietnamie] z ponad pół miliona amerykańskich żołnierzy stacjonujących w 1969 r. pozostało tylko kilkudziesięciu. Wojna zmierzała do końca, a Wietnam miał zostać zjednoczony pod komunistycznymi rządami. Od kilku tygodni trwała ewakuacja Amerykanów. Miasto pogrążało się chaosie.

Mike Fritz i Pat Clark, PBS

Kolejne spotkanie z cyklu NAMSTOCK odbędzie się w niedzielę 24 maja 2015 r. w podpoznańskim Mieczewie. Impreza przygotowywana jest przez NAM we współpracy ze Stowarzyszeniem „Dzikusy ASG Team”. Tło historyczne scenariusza będzie nawiązywało do wydarzeń związanych z upadkiem Sajgonu i zakończeniem wojny wietnamskiej w kwietniu 1975 r.
Uczestnikom polecamy zapoznać się z regulaminem imprezy. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znaleźć można na wmasg.pl, naszym Forum oraz profilu NAM na portalu Facebook. Wskazówki dotyczące stylizacji można znaleźć w naszym Poradniku Stylizacyjnym.

W spotkaniu będą mogły wziąć udział tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie. Jednocześnie, w celu uczestnictwa w imprezie, należy dokonać rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na witrynie NAM oraz dokonać stosownej wpłaty:

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

NAMSTOCK: Sajgon 1975

Comments are closed.